Equips d'hoquei del CE Vendrell de la temporada 2019-2020

OK LLIGA PLATAFoto equip OK Lliga Plata

01 Álvaro Shehda (p)
02 Xavier Crespo
05 Lluís Ferrer
25 Manu Necchi
77 Gerard Miquel
79 Curro Fernández-Ávila
03 Aleix Cid
06 Jan Escala
07 Iker Casado
08 David Lecha
10 Ot Arbós (p)
55 Marc Solans (p)

Entrenador: Lluís Delriu
Cos tècnic: Xavi Ferrer (tècnic), Tomàs (auxiliar), Fàtima Sultan (fisio) i Àlex Tello (preparador físic)
Delegats: Miguel Casado, Víctor Romagosa, Joan Josep Rovira i Celso Portela

Calendari de competició i classificació

 

PRIMERA CATALANA20190928 Primera Catalana web

Ot Arbós (p)
Marc Solans (p)
Jan Escala
Aleix Cid
Iker Casado
David Lecha
Albert Lambea
Joan Esteve
Aleix Navarrete

Entrenador: Xavi Ferrer
Delegats: Miguel Casado i Jordi Solans

Calendari de competició
Classificació
Territorial: Federació / Competició: PRIMERA CATALANA Grup B


JÚNIOR A

Ot Arbós (p)
Alejandro Quesada
Sergi Garriga
Oriol Guasch
Marc Montero
Roger Ferrer
Arnau Gimeno
Joel Raya

Entrenador: Manu Necchi
Delegats: Antònia Galván i Josep M. Garriga

Calendari de competició
Classificació
Territorial: Federació / Competició: JÚNIOR Copa Catalana Grup C1


JÚNIOR B

Ricard Colet (p)
Dídac Roch (p)
Marc Dorae
Gerard Ramon
Albert Mas

Entrenador: Òscar Escribano
Delegats: Ton Fabré, Joan Colet i Miquel Roch

Calendari de competició
Classificació
Territorial: Federació / Competició: JÚNIOR Copa Federació Grup F1


JUVENIL A

Ferran Miravent (p)
Pau Llorens
Marc Lambea
Jon Borrego
Josep Solé
Ferran González
Cels Portela
Pol Vilar

Entrenador: Jordi Mier
Delegades: Anna Pizarro i Montse Jané

Calendari de competició
Classificació
Territorial: Federació / Competició: JUVENIL C. Catalunya OR Grup P4


JUVENIL B

Ricard Colet (p)
Dídac Roch (p)
Lluís Pulgar
Llorenç Ramon
Axel Ot Fabré
Nil Escribano
Oriol Escribano
Adrià Rovira

Entrenador: Òscar Escribano
Delegat: Joan Colet, Ton Fabré i Miquel Roch

Calendari de competició
Classificació
Territorial: Federació / Competició: JUVENIL Copa Catalana Grup C4


INFANTIL A

Gerard Satorra (p)
Nil Gallofré
Adrià Pulgar
Martí Portela
Arian Martín
Maura Santó
Xavi Barnadas
Igor Nieto
Eloi Sanz
Magí Prats

Entrenador: Aleix Cid
Delegats: Ton Barnadas i Àlex Satorra

Calendari de competició
Classificació
Territorial: Federació / Competició: INFANTIL C. Catalunya Grup P3


INFANTIL B

Gerió Estepa (p)
Roger Martínez
Gonzalo Llop
Marc Pozo
Eric Sierra
Oriol Muñoz
Àlex Rodríguez
Albert Romero
Arnau Roig

Entrenador: Curro Fernández-Ávila
Delegats: Jaume Llop i José Antonio Sierra

Calendari de competició
Classificació
Territorial: Federació / Competició: INFANTIL Copa Federació Grup F2


FEM 15

Marta Montes (p)
Maura Santó
Arian Martín
Mireia Romero
Maria Vilaró
Martina Freixedas
Antònia Lluch
Beth Boekenstein

Entrenadora: Laia Cid
Delegat: Ivan Boekenstein

Calendari de competició
Classificació
Territorial: Federació / Competició: FEM 15 Grup B


ALEVÍ A

Gerió Estepa (p)
Pau Santó
Guifré Santó
Sergio Solsona
Martí Ferrando
Ismael Urpí

Entrenador: Curro Fernández-Ávila
Delegats: Ivan Ferrando i Arturo Solsona

Calendari de competició
Classificació
Territorial: Federació / Competició: ALEVÍ C. Catalunya Grup P3


ALEVÍ B

Albert Serra (p)
Bet Boekenstein
Jordi Satorra
Mar Pijoan

Entrenador: Roger Ferrer
Delegats: Àlex Satorra i Ivan Boekenstein

Calendari de competició
Classificació
Territorial: Federació / Competició: ALEVÍ Copa Federació Grup F10

 
BENJAMÍ A

Arnau Llop (p)
Oleguer Nicolàs
Biel Tomàs
Miquel Portela
Pau Ballester
Adrià Mata
Aleix Romera

Entrenador: Oriol Guasch
Delegats: Jaume Llop i Jordi Tomàs

Calendari de competició
Classificació
Territorial: Tarragona / Competició: TGN_Preferent BENJAMÍ_Gru p 1


BENJAMÍ B

Bernat Saperas (p)
Aran Ferrando
Ia Pardo
Arnau Aiguaviva
Jordi García
Blai Muñoz
Judit Bosch

Entrenador: Iker Casado
Delegats: Marc Saperas i Salvador García

Calendari de competició
Classificació
Territorial: Tarragona / Competició: TGN_Plata BENJAMÍ


PREBENJAMÍ A

Marc Moreno
Alexander Serra
David Álvarez
Theo Spukauskas
Marc Hebenstreit
Yago Ortíz

Entrenador: Ferran Miravent
Delegada: Verónica Castro

Calendari de competició
Classificació
Territorial: Tarragona / Competició: TGN_OR PREBENJAMÍ _Grup 1


PREBENJAMÍ B

Oleguer Jané
Pau Forgas
Marc Gallego
Jana Tomàs
Xènia Arnó
Adrián Gutiérrez
Eva Ortoll

Entrenadors: Eric Julivert i Cels Portela
Delegats: Jordi Tomàs i Joan Arnó

Calendari de competició
Classificació
Territorial: Tarragona / Competició: TGN_PLATA PREBENJAMÍ _Grup 3


PENEDÈS GARRAF

Yeray Bregel
Oriol Tenorio
Júlia Moreno
Mark Serra
Martí Mateo

Entrenadora: Martina Miravent



 

 

 

 

Llegir 1659 vegades