28, 29 i 30 de Maig
Equips Classificats:
|
Grup A |
Grup B |
|
|
1. Andorra HC "A" 2. CE Vendrell "A" 3. Geieg "A" 4. CP Roda "A"
|
1. Ripoll HC "A" 2. Igualada HC "A" 3. Reus Dep. "A" 4. CH Cadi "A"
|
|
CLASSIFICACIONS
Equip |
J |
G |
E |
P |
GF |
GC |
Pts |
|
Equip |
J |
G |
E |
P |
GF |
GC |
Pts |
|
3
|
1
|
2 |
0 |
6 |
5 |
5 |
|
|
3 |
3 |
0
|
0
|
17
|
3 |
9 |
|
3 |
1 |
2 |
0
|
7 |
6 |
5 |
|
|
3 |
2 |
0
|
1
|
11 |
10 |
6 |
|
3
|
1
|
1 |
1
|
5
|
3
|
4 |
|
|
3 |
0
|
1
|
2 |
4 |
7 |
1
|
|
3
|
0
|
1 |
2
|
5 |
9 |
1 |
|
|
3 |
0
|
1
|
2 |
8 |
20
|
1
|
1.- IGUALADA HC |
2.- REUS DEPORTIU |
3.- CP RODA |
4.- CE VENDRELL |
5.- GEIEG |
6.- RIPOLL |
7.- ANDORRA |
8.- CADI |
PARTITS Divendres 28 de Maig – Tarda
Partit |
Hora |
Grup |
N. |
Equip L |
Es. |
Result |
Es. |
Equip V |
N. |
1er |
17:00 |
A |
1 |
Andorra HC "A"
|
|
1-4 |
|
Geieg "A"
|
3 |
2on |
17:50 |
B |
5 |
Ripoll HC "A"
|
|
1-2 |
|
Reus Dep. "A"
|
7 |
3er |
18:40 |
A |
4 |
CP Roda "A"
|
|
3-3 |
|
CE Vendrell "A"
|
2 |
4art |
19:40 |
B |
8 |
CH Cadi "A"
|
|
1-10 |
|
Igualada "A"
|
6 |
Dissabte 29 de Maig – Matí
Partit |
Hora |
Grup |
N. |
Equip L |
Es. |
Result |
Es. |
Equip V |
N. |
5è
|
9:30 |
A |
4 |
CP Roda "A"
|
|
0-0 |
|
Geieg "A"
|
3 |
6è
|
10:20 |
A |
2 |
CE Vendrell "A"
|
|
2-2 |
|
Andorra HC "A"
|
1 |
7è
|
11:10 |
B |
8 |
CH Cadi "A"
|
|
5-8 |
|
Reus Dep. "A"
|
7 |
8è
|
12:00 |
B |
6 |
Igualada HC "A"
|
|
3-1 |
|
Ripoll HC "A"
|
5 |
Dissabte 29 de Maig – Tarda
Partit |
Hora |
Grup |
N. |
Equip L |
Es. |
Result |
Es. |
Equip V |
N. |
9è
|
16:30 |
A |
3 |
Geieg "A"
|
|
1-2 |
|
CE Vendrell "A"
|
2 |
10è
|
17:20 |
A |
1 |
Andorra HC "A"
|
|
2-3
|
|
CP Roda "A"
|
4 |
11è
|
18:10 |
B |
7 |
Reus Dep. "A"
|
|
1-4
|
|
Igualada "A"
|
6 |
12è
|
19:00 |
B |
5 |
Ripoll HC "A"
|
|
2-2
|
|
CH Cadi "A"
|
8 |
Diumenge 30 de Maig – Matí
Partit |
Hora |
Grup |
Equip L |
Es. |
Result |
Es. |
Equip V |
13è
|
9:30 |
SF1 |
CP Roda "A"
|
|
0-1 |
|
Reus Deportiu "A"
|
14è
|
10:30 |
Sf2 |
CE Vendrell "A"
|
|
1-2 |
|
Igualada HC "A"
|
15è
|
11:30 |
7è/8è |
Andorra HC "A"
|
|
5-2 |
|
CH Cadí "A"
|
16è
|
12:30 |
5è/6è |
Geieg "A"
|
|
5-3
|
|
Ripoll HC "A"
|
Diumenge 30 de Maig – Tarda
Partit |
Hora |
Grup |
Equip L |
Es. |
Result |
Es. |
Equip V |
17è
|
17:00 |
3er/4art |
CP Roda A |
|
8-4
|
|
CE Vendrell A |
18è
|
18:00 |
1er/2on |
Reus Dep A |
|
1-2
|
|
Igualada HC A |
|
CLASSIFICACIÓ FINAL:
29/05/2010
El Vendrell, únic equip que queda entre els quatre primers de Catalunya per segon any consecutiu.
26/05/2010
Ja esta realitzat el sorteig i disponible els horaris de partits.
21/05/2010
Dimecres dia 26 de maig es farà el sorteig per determinar els equips que van a cada grup. A les 20:00 comença aquest sorteig que tindrà lloc a la Federació de Barcelona, al Carrer Mallorca 253. El mateix dimecres podreu dispossar d'informació en aquesta web.
17/05/2010
Ja hi són tots els equips classificats pel campionat de Catalunya Benjamí 2010, ara s'haurà d'esperar fins el dia que es faci el sorteig, per saber els encreuaments.
12/05/2010
Només falten els equips de la província de Barcelona.
Els equips classificats pel camp. de barcelona i possibles rivals són: H.Col. Sant Josep S.S. "B", C.P. Voltregà "A", C.P. Vic "A", Igualada H.C. "A", P.H.C. Sant Cugat, C.P. Roda "A", C.P. Manlleu "A", Col. Sant Ramon V. "A". El cap de Setmana 15/16 de Maig es veur?à quins dos equips complerten la llista.