Agenda i resultats dels partits d'hoquei del CE Vendrell 2019-2020

Cirbian agenda setmanal partits

Dissabte 25 de gener
11:40 JUVENIL REUS DEPORTIU - CE VENDRELL A
13:00 JÚNIOR CP VILANOVA - CE VENDRELL B
15:45 BENJAMÍ DCP RIUDOMS - CE VENDRELL B
17:00 OKPLATA CP RIVAS - CE VENDRELL

Diumenge 26 de gener
10:00 PREBENJAMÍ CE VENDRELL B - AE MONTBLANC A
11:00 PREBENJAMÍ CE VENDRELL A - SH CASAL L`ESPLUGA A
11:00 JUVENIL HC CASTELLAR - CE VENDRELL B
12:00 ALEVÍ CE VENDRELL A - REUS DEPORTIU B
13:15 INFANTIL CE VENDRELL A - CP TARADELL B
16:00 BENJAMÍ SH CASAL L`ESPLUGA B - CE VENDRELL A 
17:00 INFANTIL CE VENDRELL B - CP SANT JOSEP BADALONA B
18:00 FEM15 CE VENDRELL - HC SANT JUST
19:30 1A CATALANA CE VENDRELL- CN REUS PLOMS


Divendres 17 de generCalendari OK Plata gener
21:00 JÚNIOR CP VILAFRANCA 3 - 4 CE VENDRELL A

Dissabte 18 de gener
09:30 FEM15 CP MANRESA 0 - 14 CE VENDRELL
11:45 BENJAMÍ CE VENDRELL A 5 - 6 HC VALLS
12:45 BENJAMÍ CE VENDRELL B 4 - 2 CN REUS PLOMS
13:45 JUVENIL CEVENDRELL B 4 - 9 VILA-SECA
16:00 PRIMERA CATALANA CP CONGRÉS 2 - 0 CE VENDRELL
16:00 JÚNIOR CE VENDRELL B 4 - 10 UEH BARBERÀ
17:30 JUVENIL CE VENDRELL A 3 - 3 CERDANYOLA CH A
20:00 OKPLATA CE VENDRELL 3 - 2  CD SANTA MARIA DEL PILAR

Diumenge 19 de gener
10:00 ALEVÍ GIRONA CH A 5 - 1 CE VENDRELL A
11:30 ALEVÍ CN REUS PLOMS 13 - 3 CE VENDRELL B
11:30 PREBENJAMÍ CHP AMPOSTA A - CE VENDRELL A (no s'han jugat les 3 parts)
12:15 INFANTIL CERDANYOLA CH A 4 - 2 CE VENDRELL A 
16:30 INFANTIL CP TORRELLES C 10 - 3 CE VENDRELL B


 

Dijous 9 de gener
21:45 h VETERANS CH PREMIÀ 3 - 5 CE VENDRELL

Dissabte 11 de gener
11:00 PREBENJAMÍ CP CALAFELL A 3 - 1 CE VENDRELL A 
11:45 ALEVÍ CE VENDRELL A 2 - 9 CH VILA-SECA A
12:45 ALEVÍ CE VENDRELL B 7 - 5 CP SITGES
12:50 BENJAMÍ REUS DEPORTIU B 2 - 4 CE VENDRELL B
16:00 BENJAMí CE VENDRELL A - CH JUNEDA (amistós)
17:30 INFANTIL CE VENDRELL A 3 - 3 CP VOLTREGÀ B
18:30 JUVENIL UEH BARBERÀ 4 - 0 CE VENDRELL B 
19:00 JUVENIL CE VENDRELL A 4 - 1 CAPELLADES HC
19:00 PRIMERA CATALANA SD ESPANYOL 5 - 1 CE VENDRELL

Diumenge 12 de gener
11:15 FEM15 PHC SANT CUGAT 4 - 7 CE VENDRELL
12:00 PREBENJAMÍ CP FLIX 3 - 0 CE VENDRELL B 
14:30 JÚNIOR CP CONGRÉS B 5 - 5  CE VENDRELL B
17:00 INFANTIL CE VENDRELL B 6 - 6 CHP BIGUES I RIELLS B
18:30 JÚNIOR CE VENDRELL A 2 - 2 CE NOIA FREIXENET C


Dissabte 4 de gener
10:30 ALEVÍ A CP CONGRÉS A 8 - 1 CE VENDRELL
14:00 INFANTIL A GEiEG A 4 - 1 CE VENDRELL
18:30 JUVENIL A CE ARENYS DE MUNT A 8 - 1 CE VENDRELL


Dissabte 21 de desembre
19:45 OK PLATA CHP SANT FELIU 5-8 CE VENDRELL 


Diumenge 15 de desembre
10:30 PREBENJAMÍ CH VILA-SECA A 2 - 1 CE VENDRELL A
12:00 ALEVÍ CE VENDRELL A 5 - 4 CH PALAFRUGELL
12:15 ALEVÍ Elimin. CP RIUDOMS A 14 - 4 CE VENDRELL B
19:30 PRIMERA CATALANA CE VENDRELL 4 - 6 IGUALADA HC
 

Dissabte 14 de desembre
10:30 BENJAMÍ REUS DEPORTIU A 9 - 1 CE VENDRELL B
11:15 JÚNIOR Elimin. CP SITGES 9 - 0 CE VENDRELL B
11:30 INFANTIL Elimin. CH OLOT 6 - 2 CE VENDRELL B
11:45 BENJAMÍ CE VENDRELL A 10 - 0 CN REUS PLOMS
12:45 FEM15 CE VENDRELL 11 - 0 CH CASTELLET
13:00 PREBENJAMÍ CP CALAFELL B 3 - 0 CE VENDRELL B
17:00 INFANTIL CH JUNEDA B 1 - 6 CE VENDRELL A
17:30 JUVENIL CE VENDRELL A 1 - 6 CALDES A
18:00 JUVENIL Elimin. CP MASQUEFA 4 - 5 CE VENDRELL B
20:00 OKPLATA CE VENDRELL 6 - 3 SHUM

Divendres 13 de desembre
21:45 JÚNIOR CE VENDRELL A 2 - 6 BARÇA

Dimarts 10 de desembre
22:00 VETERANS CEVENDRELL 3 - 2 CH RIPOLLET


Diumenge 8 de desembre
10:45 BENJAMÍ CP CALAFELL B 12 - 8 CE VENDRELL A
11:30 JUVENIL CH ARENYS DE MAR 1 - 5 CE VENDRELL A
12:00 BENJAMÍ CE VENDRELL B 4 - 8 CH VILA-SECA A

Dissabte 7 de desembre
11:15 JÚNIOR CH SANTA PERPÈTUA 2 - 4 CE VENDRELL A
11:45 ALEVÍ CP VILANOVA D 0 - 11 CE VENDRELL A
12:00 INFANTIL CE VENDRELL A 1 - 8 IGUALADA HC A
18:00 PRIMERA CATALANA CP SITGES 3 - 4 CE VENDRELL

Dimarts 3 de desembre
22:00 VETERANS CE VENDRELL 8 - 2 ESPLUGUES


Diumenge 1 de desembre
10:30 JUVENIL CE VENDRELL A 8 - 0 CH PALAFRUGELL B
11:45 ALEVÍ CE VENDRELL A 7 - 6 CP VILANOVA A 
12:00 FEM15 HC ALPICAT 6 - 5 CE VENDRELL
13:00 JUVENIL Elimin. CE VENDRELL B 1 - 1 CP MASQUEFA
16:30 BENJAMÍ CE VENDRELL B 6 - 5 CN REUS PLOMS
17:30 PREBENJAMÍ CE VENDRELL A 1 - 2 HC VALLS A
19:00 1ACAT CE VENDRELL 2 - 6 HC VALLS

Dissabte 30 de novembre
11:45 ALEVÍ Elimin. CE VENDRELL B 2 - 12 CP RIUDOMS A
12:00 INFANTIL CP VOLTREGÀ D 6 - 10 CE VENDRELL A
15:30 PREBENJAMÍ CAMBRILS CH 3 - 1 CE VENDRELL B
17:00 INFANTIL Elimin. CE VENDRELL B 4 - 4 CH OLOT
18:30 JÚNIOR Elimin. CE VENDRELL B 1 - 3 CP SITGES
18:30 BENJAMÍ CP CALAFELL A 7 - 14 CE VENDRELL A
20:15 OKPLATA PAS ALCOY 2 - 2 CE VENDRELL

Divendres 29 de novembre
21:30 JÚNIOR HC SANT JUST 4 - 2 CE VENDRELL A

Dimecres 27 de novembre
22:00 VETERANS CP SANT CELONI 3 - 7 CE VENDRELL


 

Diumenge 25 de novembre
10:00 PREBENJAMÍ CE VENDRELL B 2 - 2 HC VALLS B
10:00 PREBENJAMÍ REUS DEPORTIU C 1 - 3 CE VENDRELL A
12:30 OKPLATA CE VENDRELL 6 - 3 CP ALCOBENDAS
12:45 BENJAMÍ HC VALLS A 10 - 6 CE VENDRELL A
17:30 INFANTIL CE VENDRELL A 3 - 4 CP CONGRÉS B
19:00 JÚNIOR CE VENDRELL A 3 - 2 HC SENTMENAT B

Dissabte 24 de novembre
11:00 BENJAMÍ CP CALAFELL B 12 - 2 CE VENDRELL B
11:30 FEM15 CE VENDRELL 6 - 13 CERDANYOLA HC
12:25 ALEVÍ HC ALPICAT B 11 - 6 CE VENDRELL B 
13:25 JUVENIL HC ALPICAT 5 - 3 CE VENDRELL B
16:30 ALEVÍ CH ARENYS DE MAR 3 - 5 CE VENDRELL A

Divendres 22 de novembre
20:15 JUVENIL CP VIC A 3 - 2 CE VENDRELL A
21:45 1A CATALANA ANDORRA HC 4 -  8 CE VENDRELL

Dimarts 19 de novembre
22:00 VETERANS CE VENDRELL 8 - 3 HCV CUBELLES 


 

Diumenge 17 de novembre
12:30 ALEVÍ CH PALAFRUGELL 6 - 5 CE VENDRELL A 
13:15 1A CAT LLEIDA LLISTA 7 - 1 CE VENDRELL
17:00 FEM15 CE VENDRELL 5 - 12 IGUALADA FEMENI HCP A 
18:15 JUVENIL CE VENDRELL A 8 - 3 CE NOIA FREIXENET B

Dissabte 16 de novembre
11:10 PREBENJAMÍ REUS DEPORTIU B 3 - 0 CE VENDRELL A
11:30 PREBENJAMÍ CE VENDRELL B 0 - 3 CN REUS PLOMS 
12:00 BENJAMÍ CP CALAFELL A 7 - 4 CE VENDRELL B
12:30 BENJAMÍ CE VENDRELL A 2 - 9 CH VILA-SECA A
14:30 INFANTIL CP TARADELL A 0 - 4 CE VENDRELL A
15:45 JÚNIOR CP TARADELL 0 - 6 CE VENDRELL A
18:00 INFANTIL CP CALAFELL 3 - 4 CE VENDRELL B 
18:00 JÚNIOR SH CASAL L`ESPLUGA 11 - 6 CE VENDRELL B
19:30 OKPLATA HC BURGUILLOS 1 - 9 CE VENDRELL

Dijous 14 de novembre
22:00 VETERANS GEiEG 5 - 8 CE VENDRELL


Diumenge 10 de novembre
09:00 PREBENJAMÍ CE VENDRELL A 0 - 3 REUS DEPORTIU A 
10:00 BENJAMÍ CE VENDRELL A 1 - 7 REUS DEPORTIU A 
11:00 ALEVÍ CE VENDRELL B 7 - 9 CP RIUDOMS B 
11:30 FEM15 FC MARTINENC 4 - 8 CE VENDRELL
12:30 JÚNIOR CP CALAFELL B 10 - 0 CE VENDRELL B
12:45 JUVENIL FC MARTINENC 2 - 5 CE VENDRELL A
13:00 OK PLATA CE VENDRELL 5 - 3 BARÇA B 
15:00 ALEVÍ CE VENDRELL A 2 - 7 HC SENTMENAT A
16:15 JUVENIL CE VENDRELL B 6 - 4 ANDORRA HC
17:45 INFANTIL CE VENDRELL B 9 - 0 CP MONJOS
19:30 1A CATALANA CE VENDRELL 3 - 6 CE CORNELLÀ

Dissabte 9 de novembre
12:45 INFANTIL CH VILA-SECA B 4 - 4 CE VENDRELL B
17:00 PREBENJAMÍ CH VILA-SECA B 3 - 0 CE VENDRELL B
17:30 BENJAMÍ HC VALLS A 13 - 3 CE VENDRELL B


Divendres 8 de novembre
21:45 JÚNIOR CE VENDRELL A 7 - 5 HC CASTELLAR 


Dimarts 5 de novembre
22:15 VETERANS CE VENDRELL 9 - 1 CHP SANT FELIU

Diumenge 3 de novembre
10:30 JÚNIOR HC VALLS 10 - 5 CE VENDRELL B
11:00 BENJAMÍ CE VENDRELL B 2 - 5 CE VENDRELL A
12:00 ALEVÍ CE VENDRELL B 3 - 8 ALCAÑIZ CP
17:30 1A CATALANA CH RIPOLLET 7 - 3 CE VENDRELL
18:00 FEM15 CE VENDRELL 6 - 6 CH CLARET

Dissabte 2 de novembre
12:00 ALEVÍ CAPELLADES HC A 4 - 4 CE VENDRELL A
12:45 INFANTIL CE VENDRELL A 4 - 2 HC SENTMENAT
15:00 JÚNIOR CP CONGRÉS 3 - 8 CE VENDRELL A
16:30 INFANTIL CE VENDRELL B 1 - 7 CE NOIA C
19:30 JUVENIL CP SANT RAMON 8 - 5 CE VENDRELL B
20:00 OKPLATA HC SANT JUST 2 - 3 CE VENDRELL


Dimarts 29 d'octubre 
22:15 VETERANS MOLINS DE REI 2015 2 - 5 CE VENDRELL

Diumenge 27 d'octubre
10:00 ALEVÍ CE VENDRELL B 3 - 6 CP RIUDEBITLLES
11:30 JUVENIL CE VENDRELL B 2 - 9 LLEIDA LLISTA B
11:30 BENJAMÍ CN REUS PLOMS 0 - 10 CE VENDRELL A (Oriol Guasch)
12:00 PREBENJAMÍ AE MONTBLANC A 3 - 0 CE VENDRELL B (Eric/Cels)
13:45 FEM15 CP TORRELLES 7 - 0 CE VENDRELL (Laia Cid)
17:30 PREBENJAMÍ SH CASAL L'ESPLUGA A 3 - 0 CE VENDRELL A (Ferran M.)
18:30 JÚNIOR BARÇA 6 - 2 CE VENDRELL A

Dissabte 26 d'octubre
10:30 FEM15 REUS DEPORTIU 4 - 3 CE VENDRELL
12:00 BENJAMÍ CE VENDRELL B 2 -3 REUS DEPORTIU A
13:00 INFANTIL CE VENDRELL A 6 - 2 CH JUNEDA B
13:15 JUVENIL CALDES RECAM LÀSER A 3 - 2 CE VENDRELL A
20:30 OKPLATA SANT CUGAT 6 - 4 CE VENDRELL

Divendres 25 d'octubre
21:45 1CATALANA CE VENDRELL 7 - 5 CP RIUDOMS


 

Diumenge 20 d'octubre
10:00 BENJAMÍ CE VENDRELL A 3 - 6 CP CALAFELL B 
11:00 PREBENJAMÍ CE VENDRELL A 3 - 2 CHP AMPOSTA A 
12:00 JÚNIOR CE VENDRELL A 10 - 4 CH SANTA PERPÈTUA
17:00 ALEVÍ CE VENDRELL B 8 - 6  HC ALPICAT B
18:00 JUVENIL CE VENDRELL B 1 - 9 HC ALPICAT
18:45 INFANTIL IGUALADA HC A 8 - 2 CE VENDRELL A

Dissabte 19 d'octubre
11:30 FEM15 CE VENDRELL - CERDANYOLA CH - AJORNAT
15:00 ALEVÍ CE VENDRELL A 10 - 3 CP VILANOVA D 
16:00 JUVENIL CE VENDRELL A 3 - 3 CH ARENYS DE MAR
17:00 BENJAMÍ CH VILA-SECA A 9 - 1 CE VENDRELL B
19:00 OK LLIGA PLATA CE VENDRELL 3 - 1 CP LAS ROZAS
19:55 1a CAT CP MONJOS 6 - 4 CE VENDRELL

Divendres 18 d'octubre
21:30 VETERANS HC ESPLUGUES - CE VENDRELL - AJORNAT


Diumenge 13 d'octubre
10:30 BENJAMÍ CE VENDRELL A 8 - 2 CP CALAFELL
10:30 JUVENIL CH PALAFRUGELL 2 - 7 CE VENDRELL A 
10:30 BENJAMÍ CN PLOMS 4 - 7 CE VENDRELL B 
11:45 INFANTIL CE VENDRELL A 4 - 5 CP VOLTREGÀ D
12:00 OK LLIGA PLATA - COPA ESPORTS PENEDÈS
          FC BARCELONA B 2 - 3 CE VENDRELL 
12:15 ALEVÍ CP VILANOVA A 8 - 5 CE VENDRELL A
13:00 JÚNIOR CE VENDRELL A 1 - 5 HC SANT JUST

Dissabte 12 d'octubre
15:00 PREBENJAMÍ  CE VENDRELL A 1 - 3 CP CALAFELL
16:00 PREBENJAMÍ CE VENDRELL B 1 - 3 CP FLIX  
17:30 JÚNIOR CE VENDRELL B 6 - 11 SH CASAL L'ESPLUGA 
18:45 INFANTIL CE VENDRELL B 10 - 1 CP CALAFELL 

Divendres 11 d'octubre
21:45 1a CAT CE VENDRELL 1 - 1 PHC SANT CUGAT

Dimarts 8 d'octubre
22:00 VETERANS CE VENDRELL 5 - 0 PHC SANT CUGAT


Diumenge 6 d'octubre
10:30 INFANTIL CP CONGRÉS B 4 - 6 CE VENDRELL A 
12:00 JUVENIL ANDORRA HC 4 - 3 CE VENDRELL B
12:30 JÚNIOR HC SENTMENAT 1 - 4 CE VENDRELL A 
17:00 BENJAMÍ CE VENDRELL B 3 - 13 CP CALAFELL B 
18:00 FEM15 CE VENDRELL 5 - 4 CH VILA-SANA 
19:15 JÚNIOR CE VENDRELL B 7 - 6 CP CALAFELL

Dissabte 5 d'octubre
10:00 INFANTIL CP MONJOS 0 - 11 CE VENDRELL B
11:30 PREBENJAMÍ CE VENDRELL A 1 -  2 CH VILA-SECA A
12:30 BENJAMÍ CE VENDRELL A 5 - 8 HC VALLS A
15:00 PREBENJAMÍ CE VENDRELL B 0 - 3 CP CALAFELL B
16:00 ALEVÍ CE VENDRELL A 5 - 2 CH ARENYS DE MAR A
16:15 ALEVÍ CP RIUDOMS B 17 - 7 CE VENDRELL B
17:00 JUVENIL CE VENDRELL A 2 - 1 CP VIC A
19:30 OK LLIGA PLATA - COPA ESPORTS PENEDÈS
          CE VENDRELL 4 - 2 SANT CUGAT 

Divendres 4 d'octubre
21:45 1a CAT CP BELL-LLOC 10 - 2 CE VENDRELL


Dilluns 30 de setembre
21:30 VETERANS CT BARCINO 3 - 9 CE VENDRELL

Diumenge 29 de setembre

10:00 BENJAMÍ CE VENDRELL B 0 - 10 CP CALAFELL A 
11:00 INFANTIL CE NOIA C 11 - 2 CE VENDRELL B
13:00 OK LLIGA PLATA (COPA ESPORTS PENEDÈS)
CP VILANOVA 5 - 4 CE VENDRELL
12:30 PREBENJAMÍ HC VALLS 1 - 2 CE VENDRELL A
12:45 ALEVÍ B ALCAÑIZ CP 14 - 4 CE VENDRELL B
16:15 INFANTIL CE VENDRELL A 5 - 1 CP TARADELL
17:15 JÚNIOR CE VENDRELL A 12 - 2 CP TARADELL
18:30 JÚNIOR CE VENDRELL B 4 - 8 HC VALLS

Dissabte 28 de setembre
12:30 JUVENIL CE NOIA B 2 - 6 CE VENDRELL A
16:00 FEM 15 HC SANT JUST 7 - 10 CE VENDRELL
17:00 BENJAMÍ VILA-SECA 2 - 1 CE VENDRELL A
17:00 PREBENJAMÍ CE VENDRELL B 0 - 3 CAMBRILS CH
18:30 JUVENIL CE VENDRELL B  3 - 2 CP SANT RAMON

Divendres 27 de setembre
21:45 1a CAT CE VENDRELL 6 - 3  REUS DEPORTIU


Diumenge 22 de setembre
10:30 BENJAMÍ CE VENDRELL B 1 - 10 HC VALLS A
10:45 ALEVÍ HC SENTMENAT A 4 - 3 CE VENDRELL A
11:00 PREBENJAMÍ HC VALLS B 3 - 2 CE VENDRELL B
11:30 PREBENJAMÍ CE VENDRELL A 3 - 2 REUS DEPORTIU C
12:45 JÚNIOR HC CASTELLAR 3 - 9 CE VENDRELL A
16:00 FEM15 CE VENDRELL 15 - 0 CP MANRESA
17:30 JUVENIL CE VENDRELL A 4 - 1 FC MARTINENC
18:30 JUVENIL LLEIDA LLISTA B 4 - 2 CE VENDRELL B
18:45 INFANTIL CE VENDRELL B 4 - 3 CH VILA-SECA B 

Dissabte 21 de setembre
11:30 BENJAMÍ REUS DEPORTIU 5 - 2 CE VENDRELL A 
19:00 ALEVÍ CP RIUDEBITLLES 13 - 5 CE VENDRELL B 
19:30 OK LLIGA PLATA (COPA ESPORTS PENEDÈS)
CE VENDRELL 3 - 3 HC ALPICAT
20:00 1a CAT CN REUS PLOMS 4 - 4 CE VENDRELL 


Diumenge 15 de setembre
12:00 JÚNIOR CE VENDRELL A 6 - 3 CP CONGRÉS 
15:00 INFANTIL HC SENTMENAT A 5 - 3 CE VENDRELL A

Dissabte 14 de setembre
17:00 BENJAMÍ CE VENDRELL A 11 - 1 CE VENDRELL B
18:00 ALEVÍ CE VENDRELL A 6 - 2 CAPELLADES HC A
19:00 FEM15 PHC SANT CUGAT 5 - 1 CE VENDRELL 

Divendres 13 de setembre
21:45 1a CAT CE VENDRELL 3 - 5 CP CONGRÉS

Llegir 1376 vegades