C.C. Benjamins 2010.

28, 29 i 30 de Maig

Equips Classificats:

Andorra H.C. Cadí C.H. Reus Deportiu C.E. Vendrell G.E.i.E.G Ripoll H.C.




Grup A Grup B
1. Andorra HC "A"
2. CE Vendrell "A"
3. Geieg "A"
4. CP Roda "A"

1. Ripoll HC "A"
2. Igualada HC "A"
3. Reus Dep. "A"
4. CH Cadi "A"


CLASSIFICACIONS
Equip J G E P GF GC Pts
Equip J G E P GF GC Pts
3
1
2 0 6 5 5
3 3 0
0
17
3 9
3 1 2 0
7 6 5
3 2 0
1
11 10 6
3
1
1 1
5
3
4
3 0
1
2 4 7 1
3
0
1 2
5 9 1
3 0
1
2 8 20
1

1.- IGUALADA HC
2.- REUS DEPORTIU
3.- CP RODA
4.- CE VENDRELL
5.- GEIEG
6.- RIPOLL
7.- ANDORRA
8.- CADI

PARTITS
Divendres 28 de Maig – Tarda
Partit Hora Grup N. Equip L Es. Result Es. Equip V N.
1er 17:00 A 1 Andorra HC "A"

1-4
Geieg "A"
3
2on 17:50 B 5 Ripoll HC "A"

   1-2
Reus Dep. "A"
7
3er 18:40 A 4 CP Roda "A"

   3-3
CE Vendrell "A"
2
4art 19:40 B 8 CH Cadi "A"

   1-10
Igualada "A"
6

Dissabte 29 de Maig – Matí
Partit Hora Grup N. Equip L Es. Result Es. Equip V N.

9:30 A 4 CP Roda "A"
   0-0 Geieg "A"
3

10:20 A 2 CE Vendrell "A"
   2-2 Andorra HC "A"
1

11:10 B 8 CH Cadi "A"
   5-8 Reus Dep. "A"
7

12:00 B 6 Igualada HC "A"
   3-1 Ripoll HC "A"
5


Dissabte 29 de Maig – Tarda
Partit Hora Grup N. Equip L Es. Result Es. Equip V N.

16:30 A 3 Geieg "A"
   1-2 CE Vendrell "A"
2
10è
17:20 A 1 Andorra HC "A"
   2-3
CP Roda "A"
4
11è
18:10 B 7 Reus Dep. "A"
   1-4
Igualada "A"
6
12è
19:00 B 5 Ripoll HC "A"
   2-2
CH Cadi "A"
8


Diumenge 30 de Maig – Matí
Partit Hora Grup Equip L Es. Result Es. Equip V
13è
9:30 SF1 CP Roda "A"
   0-1 Reus Deportiu "A"
14è
10:30 Sf2 CE Vendrell "A"
   1-2 Igualada HC "A"
15è
11:30 7è/8è Andorra HC "A"
   5-2 CH Cadí "A"
16è
12:30 5è/6è Geieg "A"
   5-3
Ripoll HC "A"

Diumenge 30 de Maig – Tarda
Partit Hora Grup Equip L Es. Result Es. Equip V
17è
17:00 3er/4art CP Roda A
   8-4

CE Vendrell A
18è
18:00 1er/2on Reus Dep A
   1-2

Igualada HC A

CLASSIFICACIÓ FINAL:




29/05/2010
El Vendrell, únic equip que queda entre els quatre primers de Catalunya per segon any consecutiu.

26/05/2010
Ja esta realitzat el sorteig i disponible els horaris de partits.

21/05/2010
Dimecres dia 26 de maig es farà el sorteig per determinar els equips que van a cada grup. A les 20:00 comença aquest sorteig que tindrà lloc a la Federació de Barcelona, al Carrer Mallorca 253. El mateix dimecres podreu dispossar d'informació en aquesta web.

17/05/2010
Ja hi són tots els equips classificats pel campionat de Catalunya Benjamí 2010, ara s'haurà d'esperar fins el dia que es faci el sorteig, per saber els encreuaments.

12/05/2010
Només falten els equips de la província de Barcelona.
Els equips classificats pel camp. de barcelona i possibles rivals són: H.Col. Sant Josep S.S. "B", C.P. Voltregà "A", C.P. Vic "A", Igualada H.C. "A", P.H.C. Sant Cugat, C.P. Roda "A", C.P. Manlleu "A", Col. Sant Ramon V. "A". El cap de Setmana 15/16 de Maig es veur?à quins dos equips complerten la llista.

Llegir 1489 vegades